Cennik stron i usług

Chcemy aby nasza oferta była jasna i zrozumiała. Dlatego przygotowaliśmy dokładny cennik stron i usług dodatkowych. Jeżeli nie znajdziesz tutaj ceny jakiejś usługi lub funkcji strony to zapraszamy do kontaktu z nami.


Różnice pomiędzy pakietami


W tabeli poniżej wypisane są jedynie różnice pomiędzy pakietami. Szczegółowy opis i porównanie pakietów znajduje się w zakładce pakiety. Tam też znaleźć można informacje, które są bardzo pomocne przy wyborze odpowiedniego pakietu.


Parametry pakietów PAKIET S PAKIET M PAKIET L
Liczba podstron do 4 do 10 bez limitu
System zarządzania treścią brak tak tak
Responsywność (RWD) nie nie tak
Rodzaj galerii bez zarządzania,
do 20 zdjęć
samodzielnie
zarządzana
samodzielnie
zarządzana
Moduł aktualności nie nie tak
Skrzynki pocztowe 1 do 2 do 3
Cena netto 300 zł 550 zł 950 zł
Przedłużenie domeny i hostingu po roku 120 zł netto 150 zł netto 180 zł netto
PAMIĘTAJ: utrzymanie strony przez pierwszy rok otrzymujesz gratis. Pierwsza opłata dopiero po roku.

Informacje dodatkowe


Cennik dodatkowych funkcji i usług


Usługa lub funkcja Cena netto Uwagi, objaśnienia oraz informacje dodatkowe
Dodatkowa wersja językowa strony200 złCena za każdą jedną dodatkową wersję językową. Tłumaczenie należy dostarczyć. Cena obejmuje wprowadzenie treści - maksymalnie 20 stron tekstu.
Podpięcie systemu zarządzania treścią250 złUsługa dostępna wyłącznie w pakiecie S. Pakiety M i L posiadają system zarządzania.
Newsletterod 100 złDostępny wyłącznie w pakietach z systemem zarządzania, czyli w pakiecie M lub L.
Moduł księgi gości lub opinie klientówod 100 złFunkcja niedostępna w pakiecie S. Wpisy są moderowane to znaczy nie pojawiają się na stronie dopóki nie zostaną zatwierdzone przez właściciela strony.
Zaawansowany formularz na stronieod 75 złUsługa wyceniana jest indywidualnie. Ostateczna cena zależy od złożoności formularza, ale nie jest niższa niż 75 zł netto i nie powinna przekroczyć 200 zł netto.
Zakup dodatkowego zdjęcia z banku zdjęćod 15 złKażdy pakiet zawiera w swojej cenie wymianę zdjęcia nagłówkowego. Wymiana innych zdjęć lub zakup dodatkowych (np. do animacji) to dodatkowy koszt. Cena zdjęcia w banku zależy od wymiarów zdjęcia oraz tego co przedstawia. Zdjęcia zawierające twarze ludzi są droższe od innych.
Animacja zdjęć, np. w nagłówkuod 100 złJeżeli odpowiednie zdjęcia do animacji nie zostaną nam dostarczone to do ceny animacji należy doliczyć koszt zakupu zdjęć.
Logo graficzneod 300 złLogo w postaci symbolu graficznego i tekstowej prezentacji nazwy firmy.
Wysuwany box Facebook-a50 złDostępny w pakiec S i M. Box może znajdować się z prawej lub lewej strony ekranu. Domyślnie na krawędzi ekranu znajduje się jedynie ikona facebook-a, po kliknięciu której wysuwa się box z osobami, które lubią stronę oraz przyciskiem 'Lubię to'.
Statystyki odwiedzin50 złInstalacja skryptu statystyk, który wyświetla informacje na temat wszystkich odwiedzin strony oraz odwiedzających.
Dodatkowy układ dla jednej z podstronod 30 złUsługa polega na utworzeniu "specjalnego" układu elementów dla jednej z podstron. Dokładny koszt zależy od tego jak bardzo różni się wygląd tej podstrony od standardowego układu. Pod pojęciem standardowy układ rozumie się układ elementów taki jak w wybranym szablonie.
Jeżeli w tabeli nie ma funkcji lub usługi, której potrzebujesz to skontaktuj się z nami. Sporządzimy jej indywidualną wycenę.