Pytania i odpowiedzi

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania
 

Nie. Płacisz za wykonanie strony i przez rok nie ponosisz już innych kosztów.

Utrzymanie strony, czyli przedłużenie ważności domeny i hostingu, to koszt rzędu 150-200 zł netto na rok.

Nie ma takiej możliwości. Podatek VAT jest doliczany zawsze.

W cenę strony wliczone jest maksymalnie jedno większe zdjęcie nagłówkowe i jedno małe - np. do kontaktu (telefonistka, telefon, itp.) Każde dodatkowe zdjęcie (poza dostarczonymi nam zdjęciami własnymi) jest dodatkowo płatne. Wszystkie zdjęcia zakupujemy w banku zdjęć. Ich cena zależy od wielkości oraz tego co przedstawiają. Ceny już od 15 zł

Przykładami podstron są: Strona główna, O nas, Oferta, Kontakt (4 podstrony).

Nie. System zarządzania treścią nie służy do zmiany wyglądu strony (projektu graficznego). System zarządzania treścią pozwala samodzielnie zarządzać podstronami, tekstami, formatowaniem tekstów, a także umożliwia zarządzanie zdjęciami w galerii oraz aktualnościami.

Nie. System nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Do edycji treści na stronie wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera.

Czas realizacji to maksymalnie 7 dni od daty przekazania nam wszystkich materiałów i zaksięgowaniu wpłaty. Jeżeli płatność otrzymamy wcześniej niż materiały na stronę, to czas liczony jest od dnia otrzymania materiałów.

Po otrzymaniu zamówienia ustalamy tematykę strony oraz nazwy zakładek/podstron w menu. Następnie w ciągu 2-3 dni przygotowujemy dopasowanie wybranego szablonu i prezentujemy projekt graficzny. Po akceptacji wyglądu strony wystawiamy pro formę. Po zaksięgowaniu wpłaty i otrzymaniu niezbędnych materiałów przystępujemy do kodowania strony i wystawiamy fakturę VAT do opłaconej pro formy. Po zakodowaniu strony umieszczamy ją pod ustalonym wcześniej adresem (domeną) i zakładamy konta pocztowe. Jeżeli strona ma system zarządzania to przekazujemy dane logowania do panelu administracyjnego.

Nie piszemy tekstów na strony. Wszystkie teksty na stronę należy nam dostarczyć.

Tak. Język strony nie ma dla nas żadnego znaczenia, ale nie zapewniamy tłumaczeń.

Wszystkie zdjęcia są chronione prawami autorskimi i użycie ich na stronie wymaga posiadania zgody autora zdjęcia lub wykupienia stosownej licencji.

Teksty podobnie jak grafiki są chronione prawem autorskim i nie można ich kopiować bez zgody autora.

Tak. Jeżeli masz już wykupioną domenę bez hostingu to możesz zamówić u nas tanią stronę w dowolnym pakiecie. Wówczas coroczna opłata za utrzymanie strony będzie niższa ponieważ będzie dotyczyła jedynie hostingu.