Nasze realizacje, czyli portfolio ...

Zapraszamy do zapoznania się z przykładami
wykonanych przez nas stron.
Wszystkie prezentowane tutaj strony powstały
na podstawie jednego z oferowanych przez nas szablonów.


Odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytaniaCzy za stronę płaci się jakiś abonament?

Nie pobieramy abonamentu ani innych comiesięcznych opłat. Płacisz za wykonanie strony i przez rok nie ponosisz żadnych innych kosztów.

Z jakimi kosztami związane utrzymanie strony?

Utrzymanie strony to koszt rzędu 120-180 zł netto na rok. Pierwszą opłatę za utrzymanie strony pobieramy dopiero po roku od jej wykonania i jedynie wówczas gdy dalej chcesz mieć własną stronę.

Nie jestem VAT-owcem, więc nie płacę VAT-u?

Nie ma takiej możliwości, aby otrzymać stronę bez podatku VAT. Jesteśmy VAT-owcami i mamy obowiązek wystawiać faktury VAT.

Czy w cenie strony wliczone są też zdjęcia?

W cenę strony wliczone jest jedno większe zdjęcie nagłówkowe i jedno małe - np. do kontaktu (telefonistka, telefon, itp.) Każde dodatkowe zdjęcie (poza dostarczonymi nam zdjęciami własnymi) jest dodatkowo płatne. Wszystkie zdjęcia zakupujemy w banku zdjęć. Ich cena zależy od wielkości oraz tego co przedstawiają. Ceny już od 15 zł

Czy mogę go wybrać w pakiecie S szablon z blokiem aktualności?

Wybrać można dowolny szablon jednak o funkcjach strony decyduje wybrany pakiet. Pakiet S nie zawiera systemu zarządzania i niemożliwe byłoby zarządzanie aktualnościami. Moduł aktualności dostępny jest w pakiecie L. Oznacza to, że w pakiecie S nie byłoby "bloku aktualności" - zostałby on usunięty lub zastąpiony np. danymi kontaktowymi.

Co to są te zakładki / podstrony w menu ?

Zakładka menu to inaczej podstrona. Aby lepiej wytłumaczyć znaczenie tych terminów posłużymy się przykładem tradycyjnej papierowej książki. Książka to cała strona internetowa, pojedyńcza kartka to właśnie podstrona / zakładka. Rolę spisu treści pełni menu strony. Przykładami zakładek / podstron są: Strona główna, O nas, Oferta, Kontakt (4 zakładki/podstrony).

Czy strony utworzone z tego samego szablonu są identyczne ?

Nie. Mimo iż strony mogą powstać z tego samego szablonu to każda strona pozostaje niepowtarzalna. Elementy graficzne dopasowywane są indywidualnie do charakteru Twojej działalności. Na podstronie szablony można zapoznać się z przykładami 3 stron utworzonych z jednego szablonu i przekonać się na własne oczy, że są one różne.

Czy system zarządzania pozwala zmienić wygląd strony ?

Nie. System zarządzania treścią nie służy do zmiany wyglądu strony (projektu graficznego). System zarządzania treścią pozwala samodzielnie zarządzać podstronami, tekstami, formatowaniem tekstów, a także umożliwia zarządzanie zdjęciami w galerii (pakiet M oraz L) oraz aktualnościami (pakiet L).

Czy do obsługi systemu zarządzania potrzebna jest specjalistyczna wiedza?

Nie. System nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy dotyczącej tworzenia czy też funkcjonowania stron. Do edycji treści na stronie wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

Po otrzymaniu zamówienia ustalamy tematykę strony oraz nazwy zakładek/podstron w menu. Następnie w ciągu 2-3 dni przygotowujemy dopasowanie wybranego szablonu i prezentujemy projekt graficzny. Po akceptacji wyglądu strony wystawiamy pro formę. Po zaksięgowaniu wpłaty i otrzymaniu niezbędnych materiałów przystępujemy do kodowania strony i wystawiamy fakturę VAT do opłaconej pro formy. Po zakodowaniu strony umieszczamy ją pod ustalonym wcześniej adresem (domeną) i zakładamy konta pocztowe. Jeżeli strona ma system zarządzania to przekazujemy dane logowania do panelu administracyjnego.

Jaki jest czas realizacji strony internetowej?

Czas realizacji to maksymalnie 7 dni od daty przekazania nam wszystkich materiałów i zaksięgowaniu wpłaty. Jeżeli płatność otrzymamy wcześniej niż materiały na stronę, to czas liczony jest od dnia otrzymania materiałów i odwrotnie.

Czy piszecie teksty na stronę?

Nie piszemy tekstów na strony. Wszystkie teksty na stronę należy nam dostarczyć.

Czy wykonujecie strony w obcych językach?

Tak. Język strony nie ma dla nas żadnego znaczenia, ale nie zapewniamy tłumaczeń.

Po co kupować zdjęcia skoro można je znaleźć w Internecie?

Wszystkie zdjęcia są chronione prawami autorskimi i użycie ich na stronie wymaga posiadania zgody autora zdjęcia lub wykupienia stosownej licencji.

Czy mogę skopiować teksty z innej strony?

Teksty podobnie jak grafiki są chronione prawem autorskim i nie można ich kopiować bez zgody autora. Ponadto właściciel strony może zgłosić fakt skopiowania tekstów do google, a to skutkować może usunięciem strony z wyników wyszukiwania.

Jeden z szablonów ma animację, więc jest ona w cenie?

Nie. Animacja to usługa dodatkowa. Informacje o usługach dodatkowych znajdziesz w naszym cenniku. Poza tym w przypadku animacji należy liczyć się z kosztami zakupu dodatkowych zdjęć.

Mam już domenę. Czy mogę skorzystać z waszej oferty?

Tak. Jeżeli masz już wykupioną domenę bez hostingu to możesz zamówić u nas tanią stronę w dowolnym pakiecie. Wówczas coroczna opłata za utrzymanie strony będzie niższa ponieważ będzie dotyczyła jedynie hostingu.