FAQ, czyli odpowiedzi na najczęstsze pytania

Nie. Płacisz za wykonanie strony i przez rok nie ponosisz już innych kosztów.
Utrzymanie strony, czyli przedłużenie ważności domeny i hostingu, to koszt rzędu 150-200 zł netto na rok.

Wszystkie zdjęcia niezbędne do przygotowania projektu graficznego strony wliczone są w cenę.Posiadamy płatną subskrypcję w jednym z banków zdjęć.

Przykładami podstron są: Strona główna, O nas, Oferta, Kontakt (4 podstrony).
System zarządzania treścią nie służy do zmiany wyglądu strony (projektu graficznego). System zarządzania treścią pozwala samodzielnie zarządzać podstronami, tekstami, formatowaniem tekstów, a także umożliwia zarządzanie zdjęciami w galerii oraz aktualnościami.
Do edycji treści na stronie wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera. System nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy.

Czas realizacji to maksymalnie 7 dni od daty przekazania nam wszystkich materiałów i zaksięgowaniu wpłaty. Jeżeli płatność otrzymamy wcześniej niż materiały na stronę, to czas liczony jest od dnia otrzymania materiałów.

Po otrzymaniu zamówienia ustalamy tematykę strony oraz nazwy zakładek/podstron w menu. Następnie w ciągu 2-3 dni przygotowujemy projekt graficzny. Po akceptacji wyglądu strony wystawiamy pro formę. Po zaksięgowaniu wpłaty i otrzymaniu niezbędnych materiałów przystępujemy do kodowania strony i wystawiamy fakturę VAT do opłaconej pro formy. Po zakodowaniu strony umieszczamy ją pod ustalonym wcześniej adresem (domeną) i zakładamy konta pocztowe. Jeżeli strona ma system zarządzania to przekazujemy dane logowania do panelu administracyjnego.

Istnieje możliwość zamówienia tekstów u copywritera. Jest to usługa dodatkowa, wyceniania indywidualnie.
Tak. Język strony nie ma dla nas żadnego znaczenia, ale nie zapewniamy tłumaczeń.
Nie. Teksty podobnie jak grafiki są chronione prawem autorskim i nie można ich kopiować bez zgody autora.

Tak. Jeżeli masz już wykupioną domenę bez hostingu to możesz zamówić u nas stronę w dowolnym pakiecie. Wówczas coroczna opłata za utrzymanie strony będzie niższa ponieważ będzie dotyczyła jedynie hostingu.