Czy istnieje coś takiego jak dokładny cennik stron internetowych?

Te pytania prawdopodobnie nasuwają się każdemu, kto rozważa zamówienie swojej pierwszej strony internetowej. Obecnie nie wyobrażamy sobie prowadzenia biznesu bez profesjonalnej strony www. Posiadanie swojej wizytówki w sieci stało się standardem, dlatego wydawać by się mogło że odpowiedź na pytanie „ile kosztuje strona internetowa?” jest bardzo proste.

Cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu czynników. Nie zawsze atrakcyjny wygląd strony zdradza ile czasu i pracy poświęcono aby ją stworzyć. Naprawdę trudno jest ocenić ile kosztuje strona patrząc tylko na jej projekt. To mniej więcej tak jak z zakupem samochodu. Podstawowa wersja w salonie kosztuje stosunkowo niewiele, jednak kiedy wybierzesz bogatsze wyposażenie, efektywne felgi i przyciągający wzrok kolor może się okazać, że wartość Twojego wymarzonego auta wzrośnie nawet kilkakrotnie. Ze stronami internetowymi jest podobnie, najważniejsze i najdroższe jest to czego nie widać.

Cena strony internetowej uzależniona jest od funkcji jakie ma posiadać. Zupełnie inny jest koszt przygotowania prostej strony firmowej a inny sklepu internetowego czy strony połączonej z serwisem ogłoszeniowym.

Nasza oferta skierowana jest dla firm które nie posiadają dużych budżetów marketingowych, ale chcą by ich biznes był widoczny w internecie.

Ponieważ każdy z Was potrzebuje innej strony oferujemy trzy różne pakiety z konkretną funkcjonalnością.

Podstawowy pakiet ESKA to strona zwana „wizytówką”, zawiera do 4 podstron z najważniejszymi informacjami o firmie, formularzem kontaktowym, mapą dojazdu. Nie posiada systemu zarządzania treścią, dlatego nie będziesz mógł samodzielnie edytować treści. Jeżeli będziesz chciał wprowadzić drobne zmiany tj. zmiana numeru telefonu czy adresu przysługuje Ci jedna darmowa zmiana w roku.

Pakiet EMKA to strona posiadająca system CMS, będziesz więc mógł samodzielnie edytować jej treść, dodawać zdjęcia go galerii. Posiada większą ilość podstron, dzięki czemu będziesz mógł bardziej szczegółowo przedstawić swoją ofertę. Do strony dodajemy certyfikat SLL Gratis.

Pakiet ELKA to również strona z systemem CMS która dodatkowo posiada funkcję bloga/ aktualności. Ilość podstron jest nieograniczona możesz więc stale rozbudowywać stronę.